Gry szkoleniowe to świetne narzędzie do pracy z ludźmi. W MindLab Games projektujemy narzędzia, które pozwalają skutecznie kształtować postawy

Jesteśmy jednym z liderów polskiego rynku firm szkoleniowych, specjalizujących się w produkcji gier i symulacji biznesowych. Do tej pory stworzyliśmy kilkadziesiąt takich narzędzi. Wśród nich kilkanaście to produkty ogólnodostępne. Pozostałe powstały z myślą o konkretnych Klientach. 

W naszym zespole pracują wykwalifikowani projektanci, analitycy oraz psychologowie. Ludzie, którzy realizują swe pasje, projektując innowacyjne narzędzia szkoleniowe. To także trenerzy z bogatym doświadczeniem i dużą wiedzą na temat efektywnej edukacji i rozwoju pracowników. 

Dlaczego gry? Ponieważ wierzymy, że to świetne narzędzie do pracy z ludźmi. Atrakcyjne, angażujące, wymagające podejmowania samodzielnych decyzji i, co najważniejsze, kształtujące odpowiednie postawy. Poza tym prywatnie interesujemy się grami planszowymi i cieszymy się, że w pracy możemy robić coś, co po prostu lubimy. 

Jeszcze bardziej cieszy nas to, że naszą pracę doceniają zarówno Klienci, jak i specjaliści z branży. Nasze gry wykorzystywane są nie tylko przez duże korporacje i firmy produkcyjne. Korzystają z nich także inne firmy szkoleniowe oraz uczelnie wyższe. To dla nas duże wyróżnienie i ogromna motywacja do dalszej pracy